Останні новини
 

Новини

16.12.2012
Незвичайна екскурсія до надзвичайного об’єкту!

В переддень Дня Збройних Сил України юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді побували на навчально-пізнавальній екскурсії у закарпатських рятувальників. Метою цієї екскурсії було ознайомлення юннатів із роботою рятувальної служби в Закарпатті.
[ детальніше ]

08.12.2012
Тренінг «Психологія лідера» пройшов у ЗОЕНЦ

21 листопада 2012 року в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді розпочався тренінг ”Психологія лідера”. Проводять цей тренінг кваліфіковані психологи-консультанти в методі позитивної психотерапії медико-психологічного центру ”Здоров?я народу” Фурсова Сніжана – автор тренінгів та розвиваючих освітніх програм для підлітків, молоді, жінок, починаючих бізнесменів, менеджерів і Головнич Оксана – педагог-тренер.
[ детальніше ]

02.12.2012
Осіння сесія у ВЗБШ

22 – 27 жовтня ц.р. у м. Києві, Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, проводилася осіння сесія у Всеукраїнській заочній біологічній школі з метою підтримки обдарованої молоді, надання поглибленої біологічної освіти, розвитку творчого потенціалу та самореалізації творчої особистості.
[ детальніше ]

 

Випадкові фото

Вечір, запашний чай і гітара...

 

читати всі новини

24.09.2012         

План роботи Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на 2012 - 2013 навчальний рік

Робота Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у 2012/2013 навчальному році буде спрямована на реалізацію розвитку біологічної, екологічної освіти і виховання дітей та учнівської молоді визначеної Законами України: „Про освіту”, ”Про позашкільну освіту”, „Про виховання дітей та молоді”, Концепцією екологічної освіти в Україні /2001р./, Концепцією національно-патріотичного виховання, Державною цільовою соціальною програмою розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, Планом заходів управління освіти і науки облдержадміністрації з реалізації Державної цільової соціальної програми „Молодь України” на 2009-2015 роки, рішення розширеної колегії (22 серпня 2012 року) про надання якісних освітніх послуг еколого-натуралістичного спрямування, шляхом...

Завантажити "Річний план ЗОЕНЦ на 2012-2013 навчальний рік.doc"

читати всі новини