Останні новини
 

Новини

16.12.2012
Незвичайна екскурсія до надзвичайного об’єкту!

В переддень Дня Збройних Сил України юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді побували на навчально-пізнавальній екскурсії у закарпатських рятувальників. Метою цієї екскурсії було ознайомлення юннатів із роботою рятувальної служби в Закарпатті.
[ детальніше ]

08.12.2012
Тренінг «Психологія лідера» пройшов у ЗОЕНЦ

21 листопада 2012 року в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді розпочався тренінг ”Психологія лідера”. Проводять цей тренінг кваліфіковані психологи-консультанти в методі позитивної психотерапії медико-психологічного центру ”Здоров?я народу” Фурсова Сніжана – автор тренінгів та розвиваючих освітніх програм для підлітків, молоді, жінок, починаючих бізнесменів, менеджерів і Головнич Оксана – педагог-тренер.
[ детальніше ]

02.12.2012
Осіння сесія у ВЗБШ

22 – 27 жовтня ц.р. у м. Києві, Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, проводилася осіння сесія у Всеукраїнській заочній біологічній школі з метою підтримки обдарованої молоді, надання поглибленої біологічної освіти, розвитку творчого потенціалу та самореалізації творчої особистості.
[ детальніше ]

 

Випадкові фото

На мурах старого замку

Солотвинський пляж

 

читати всі новини

12.10.2012         

Відбулася нарада керівників позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного спрямування

28 вересня 2012 р. в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулась нарада директорів, заступників директорів районних (міських).

Тема: "Підсумки роботи позашкільних навчальних закладів у 2011-2012 навчальному році та завдання на 2012-2013 навчальний рік".

Нарада розпочалася переглядом відеорепортажу з цьогорічної серпневої розширеної колегії управління освіти і науки облдержадміністрації.
З інформаціями про підсумки роботи за минулий навчальний рік та основні пріоритетні завдання на 2012-2013 навчальний рік виступили:
- від Мукачівського міського еколого-натуралістичного центру (директор Кіш Т.П.);
- від Виноградівського, Тячівського районних еколого-натуралістичних центрів (директор Чабрун Г.В., заступник директора Сасин О.В.);
- від Міжгірської районної станцій юних натуралістів (Буряк С.М.- в.о. директора);
- від Хустської районної станції юних натуралістів (методист Ковтун Є.Ю. )


З аналізом роботи за звітами позашкільних навчальних закладів області за 2011-2012 навчальний рік виступив заступник директора ЗОЕНЦ з навчально-виховної та методичної роботи Кузьма В.Ю.

Завідувачі відділами та методисти ЗОЕНЦ Сагарда В.В., Токарєва О.І., Трацевська Л.М., Булина О.Е., Величканич О.М.у своїх виступах дали аналіз звітів за напрямами роботи відділів та окреслили завдання на новий навчальний рік.

Методист інформаційно-методичного відділу Мальцева Н.Я. проаналізувала участь позашкільних навчальних закладів у Всеукраїнських заходах методичного спрямування, що проводилися у 2012 році, зокрема: Всеукраїнській виставці видавничої продукції з позашкільної освіти «Позашкільні читання», де матеріали педагогів ЗОЕНЦ в чотирьох номінаціях вибороли 4 перших та 4 других місця та Всеукраїнському конкурсі науково-методичних розробок з еколого-натуралістичного напряму в якому ряд педагогів позашкільників Закарпаття за свої творчі доробки були відзначені Грамотами НЕНЦ.

Директор ЗОЕНЦ Геревич О.В. підвів підсумки роботи закладів за минулий рік та вручив нагороди переможцям згаданих конкурсів. У контексті рішень серпневої колегії працівників освіти Закарпаття та матеріалів щорічного Всеукраїнського педагогічного практикуму «Світ творчості», націлив колег на оптимізацію навчально-виховного процесу, вдосконалення експериментально-дослідницької натуралістичної роботи, формування у позашкільних закладах засад здорового способу життя. Наголосив, що новий навчальний рік йде під егідою надання якісних освітніх послуг.

Всі учасники наради здійснили екскурсію творчими лабораторіями ЗОЕНЦ, познайомились із новинками підготовки закладу до нового навчального року, отримали повну збірку методичних матеріалів „Бібліотечки позашкільника” - 14 випусків, іншу еколого-прросвітницьку та природоохоронну літературу, що допоможе як педагогам так і юним натуралістам в розширенні знань про природу Карпат, зокрема, ліси, стан річок басейну Тиси, природно – заповідний фонд Закарпаття,

Н.Я. Мальцева,
методист інформаційно-методичного відділу ЗОЕНЦ

читати всі новини