Останні новини
 

Новини

16.12.2012
Незвичайна екскурсія до надзвичайного об’єкту!

В переддень Дня Збройних Сил України юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді побували на навчально-пізнавальній екскурсії у закарпатських рятувальників. Метою цієї екскурсії було ознайомлення юннатів із роботою рятувальної служби в Закарпатті.
[ детальніше ]

08.12.2012
Тренінг «Психологія лідера» пройшов у ЗОЕНЦ

21 листопада 2012 року в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді розпочався тренінг ”Психологія лідера”. Проводять цей тренінг кваліфіковані психологи-консультанти в методі позитивної психотерапії медико-психологічного центру ”Здоров?я народу” Фурсова Сніжана – автор тренінгів та розвиваючих освітніх програм для підлітків, молоді, жінок, починаючих бізнесменів, менеджерів і Головнич Оксана – педагог-тренер.
[ детальніше ]

02.12.2012
Осіння сесія у ВЗБШ

22 – 27 жовтня ц.р. у м. Києві, Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, проводилася осіння сесія у Всеукраїнській заочній біологічній школі з метою підтримки обдарованої молоді, надання поглибленої біологічної освіти, розвитку творчого потенціалу та самореалізації творчої особистості.
[ детальніше ]

 

Випадкові фото

 

читати всі новини

17.10.2012         

Закарпатці повернулися з Києва, де пройшов Усеукраїнський біологічний форум «Дотик природи»

15-16 жовтня в Києві відбувся Третій Всеукраїнський біологічний форум студентської та учнівської молоді „Дотик природи”. Ураховуючи передовий європейський досвід, форум було проведено в рамках Четвертої Національної виставки-презентації „Інноватика в сучасній освіті”.


Біологічний форум проводився Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки компанії „Виставковий світ” з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської та студентської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни. Всього у заході взяло участь понад 160 учасників – студенти, учні, наукові керівники та викладачі вищих навчальних закладів із 21 регіону України. Нашу область представляли юні натуралісти: Вереш Алла, Деяк Мар’яна, учениці 8 класу Підвиноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Виноградівського району, Баран Марія, Грицик Євген, учні 8 класу Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кедик Оксана, Монда Ярослав, учні 11 класу Кривської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ростока Мар’яна, учениця 10 класу Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Хустського району.

Учасники заходу презентували науково-дослідницькі роботи у формі стендового захисту, який проводився за категоріями: екологія, ботаніка, зоологіі, мікробіологія, вірусологія, науки про Землю (геологія, географія), науки про людину (анатомія, фізіологія), енергозберігаючі технології, хімія та біохімія, фізика та науки про Всесвіт. Також для учасників форуму було проведено майстер-клас членів клубу фіналістів Intel ISEF „Сучасні міжнародні стандарти презентації науково-дослідної роботи”; інтерактивне шоу „Весела наука” та тренінги „Психологія лідера”.

Приємно відмітити, що юннати Закарпаття гідно представили свої роботи. А саме, Ростока Мар'яна одержала диплом ІІ ступеня за презентацію наукового проекту „Гриби-паразити деревних порід лісу та хвороби, які вони викликають”, а Монда Ярослав – диплом ІІІ ступеня за презентацію наукового проекту „Вплив соку Aloe arborescens на проростання насіння і ріст проростків культурних рослин”.

Подяку від Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України отримали наукові керівники, які забезпечили успішний науково-педагогічний супровід учнівських досліджень, а саме: Браїла Віра Василівна, вчитель біології та екології, завідувач відділу інструктивно-методичної роботи та Горват Наталія Олександрівна, керівник гуртків Хустської районної станції юних натуралістів.

Дипломами учасників Всеукраїнського форуму учнівської та студентської молоді „Дотик природи” були нагороджені всі юннати, що пройшли заочний відбірковий етап.

За сприяння успішному проведенню заходу подяку було висловлено членам наукового журі, науковим керівникам учасників, керівникам обласних державних управлінь освіти та науки, директорам та педагогічним працівникам обласних еколого-натуралістичних центрів та станцій юних натуралістів, ректорам вищих навчальних закладів України.

Ольга Величканич,
методист відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи ЗОЕНЦ

читати всі новини