Останні новини
 

Новини

16.12.2012
Незвичайна екскурсія до надзвичайного об’єкту!

В переддень Дня Збройних Сил України юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді побували на навчально-пізнавальній екскурсії у закарпатських рятувальників. Метою цієї екскурсії було ознайомлення юннатів із роботою рятувальної служби в Закарпатті.
[ детальніше ]

08.12.2012
Тренінг «Психологія лідера» пройшов у ЗОЕНЦ

21 листопада 2012 року в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді розпочався тренінг ”Психологія лідера”. Проводять цей тренінг кваліфіковані психологи-консультанти в методі позитивної психотерапії медико-психологічного центру ”Здоров?я народу” Фурсова Сніжана – автор тренінгів та розвиваючих освітніх програм для підлітків, молоді, жінок, починаючих бізнесменів, менеджерів і Головнич Оксана – педагог-тренер.
[ детальніше ]

02.12.2012
Осіння сесія у ВЗБШ

22 – 27 жовтня ц.р. у м. Києві, Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, проводилася осіння сесія у Всеукраїнській заочній біологічній школі з метою підтримки обдарованої молоді, надання поглибленої біологічної освіти, розвитку творчого потенціалу та самореалізації творчої особистості.
[ детальніше ]

 

Випадкові фото

 

читати всі новини

24.11.2012         

Юннати побували на екскурсії „Золота осінь”

Днями із юннатами Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді була проведена екскурсія на тему „Золота осінь”.

Метою екскурсії було розкриття різноманітності і краси природи рідного краю, дбайливе ставлення до неї, спостереження за змінами в житті рослин і тварин восени.


Маршрут екскурсії пролягав по „Малому колу Закарпаття” (м.Ужгород – Мукачево – Свалява – Перечин – Ужгород).

Юні натуралісти побували у мисливському господарстві „Мукачівський мисливець”. Там, окрім золотистого осіннього лісу, мали можливість спостерігати за дикими кабанами, яких там розводять у вольєрах, фазанами, цесарками, голландськими чубатими та японськими декоративними птахами тощо.

Наступна зупинка – санаторій „Квітка Полонини”. Учні прогулялися гарно озелененою територією з цікавими архітектурними спорудами, декоративною водоймою. Мали можливість спостерігати за парою білих лебедів-шипунів на озері. Смакували „Лужанську” мінеральну воду різної температури, дізналися про її цілющі властивості.

Відвідали також санаторій „Сонячне Закарпаття”. Милувалися краєвидами, осінніми барвами лісу.

Побували юннати і на території туристично-оздоровчого комплексу „Воєводино”, який потопає у зелені вічнозелених красунь. Юні натуралісти прогулялися по території комплексу, зіграли в шахи на свіжому повітрі, покаталися на кареті.

Надовго запам’ятають закарпатські юннати „Золоту осінь-2012”.

Ю.Ю. Шандор,
завідувач відділом оргмасової роботи

читати всі новини