Останні новини
 

Новини

16.12.2012
Незвичайна екскурсія до надзвичайного об’єкту!

В переддень Дня Збройних Сил України юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді побували на навчально-пізнавальній екскурсії у закарпатських рятувальників. Метою цієї екскурсії було ознайомлення юннатів із роботою рятувальної служби в Закарпатті.
[ детальніше ]

08.12.2012
Тренінг «Психологія лідера» пройшов у ЗОЕНЦ

21 листопада 2012 року в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді розпочався тренінг ”Психологія лідера”. Проводять цей тренінг кваліфіковані психологи-консультанти в методі позитивної психотерапії медико-психологічного центру ”Здоров?я народу” Фурсова Сніжана – автор тренінгів та розвиваючих освітніх програм для підлітків, молоді, жінок, починаючих бізнесменів, менеджерів і Головнич Оксана – педагог-тренер.
[ детальніше ]

02.12.2012
Осіння сесія у ВЗБШ

22 – 27 жовтня ц.р. у м. Києві, Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, проводилася осіння сесія у Всеукраїнській заочній біологічній школі з метою підтримки обдарованої молоді, надання поглибленої біологічної освіти, розвитку творчого потенціалу та самореалізації творчої особистості.
[ детальніше ]

 

Випадкові фото

 

читати всі новини

26.05.2012         

У Закарпатті пройшов Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста – 2012»

Відповідно до наказу Міністерства науки, молоді та спорту на Закарпатті проводився другий фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2012», присвячений Міжнародному року лісів. Фестиваль є щорічним конкурсом творчої майстерності школярів та молоді. Темою Фестивалю є дослідницька та природоохоронна діяльність навчальних закладів, учнівських колективів, окремих учнів.

Організаторами Фестивалю є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (м. Київ) та Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Фестиваль проводився в два етапи:
- 1 етап – відбірковий (в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі);
- 2 етап – фінальний (всеукраїнський) в м. Ужгород 15 – 17травня 2012 року.

Для участі в фінальному етапі зібрались делегації з усіх регіонів України в складі 4 осіб (1 керівник і 3 учні – переможці відбіркового етапу).

Урочисте відкриття Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» за участю представників НЕНЦ, управління освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, Ужгородського національного університету, Закарпатської обласної організації товариства охорони природи, держпідприємства «Ужгородський лісгосп», Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії пройшло в перший день Фестивалю.

Учасників Фестивалю, всіх присутніх щиро привітали:
начальник управління освіти і науки Закарпатської ОДА Мотильчак М.А., завідувач відділу екології Національного еколого-натуралістичного центру МО і науки Радченко Т.Д., представник національної ради з питань телебачення і радіомовлення в Закарпатській області Кузьма І.В., начальник відділу Закарпатського обласного управління лісового і мисливського господарства Орос І.В., голова Закарпатської обласної організації Товариства охорони природи Бауман Т.О., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри лісництва УжНУ Мигаль А.В., директор Луганського обласного еколого-натуралістичного центру Яковлєв В.А.

Для учасників Фестивалю були проведені ряд екскурсій. Серед них – «Ужгород стародавній і сучасний» з відвіданням краєзнавчого та етнографічного музеїв, екскурсія до Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії.

У стінах Закарпатської ОДТРК відбулась зустріч із тележурналістами, режисерами, операторами, митцями. Тут було переглянуто відеоматеріали, надіслані на фінальний етап Фестивалю, зокрема, виставку фоторобіт, відеофільми, слайд-фільми, відеоролики та кліпи.

Не менш насиченим був і другий день Фестивалю. Основними у його прогшрамі були виїзд у Долину нарцисів, ознайомлення з меморіальним пам’ятником «Красне поле», покладання квітів до пам’ятника, розповідь екскурсоводів-учнів Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. про подвиг молоді в дні Карпатської України.

Незабутнє враження залишилося від екскурсії Долиною нарцисів, відвідування Музею Нарцису, до візит-центру Карпатського біосферного заповідника. Побували і в філії ЗОЕНЦ натуралістичній базі «Нарцис», де ознайомились із умовами проведення літнього оздоровлення юннатів позашкільних еколого-натуралістичних закладів області, проведення зльотів юних натуралістів “Золотий нарцис” та юних екологів Закарпаття. Проведено фотозйомки, відеозйомки, майстер-клас по специфіці підготовки телепередачі, відео-фото зйомки на природоохоронну тематику. Побували учасники Фестивалю й в Мукачівському міському еколого-натуралістичному центрі, де продовжили практикувати улюблену справу, робили фото, відео зйомки унікальних рослин дендропарку, теплиці, мешканців кутка живої природи.

читати всі новини