Останні новини
 

Новини

16.12.2012
Незвичайна екскурсія до надзвичайного об’єкту!

В переддень Дня Збройних Сил України юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді побували на навчально-пізнавальній екскурсії у закарпатських рятувальників. Метою цієї екскурсії було ознайомлення юннатів із роботою рятувальної служби в Закарпатті.
[ детальніше ]

08.12.2012
Тренінг «Психологія лідера» пройшов у ЗОЕНЦ

21 листопада 2012 року в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді розпочався тренінг ”Психологія лідера”. Проводять цей тренінг кваліфіковані психологи-консультанти в методі позитивної психотерапії медико-психологічного центру ”Здоров?я народу” Фурсова Сніжана – автор тренінгів та розвиваючих освітніх програм для підлітків, молоді, жінок, починаючих бізнесменів, менеджерів і Головнич Оксана – педагог-тренер.
[ детальніше ]

02.12.2012
Осіння сесія у ВЗБШ

22 – 27 жовтня ц.р. у м. Києві, Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, проводилася осіння сесія у Всеукраїнській заочній біологічній школі з метою підтримки обдарованої молоді, надання поглибленої біологічної освіти, розвитку творчого потенціалу та самореалізації творчої особистості.
[ детальніше ]

 

Випадкові фото

 

читати всі новини

07.06.2012         

Поважаючи себе – поважай інших

Такими словами заклику розпочався масово-виховний захід, приурочений до Всесвітнього дня захисту дітей у Закарпатському еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді. Метою заходу є популяризація правових законів, виховання людяності, почуття гідності, доброти у дітей.

Розпочав захід директор ЗОЕНЦ Геревич О.В. словами про те, що дитинство – найважливіший період у житті людини. Саме в цей час вона формується фізично, психічно, інтелектуально, здобуваючи і отримуючи необхідні знання, уміння й навички. Він наголосив на тому, що завданням держави є забезпечення дітям життя в чистому довкіллі.

Міжнародна Організація Об’єднаних Націй працює над тим, щоб створити дітям найкращі умови для всебічного розвитку. Наслідком цієї праці став документ надзвичайної ваги – Конвенція про права дитини. Із деякими статтями цієї Конвенції ООН юннатів ЗОЕНЦ познайомила методист оргмасового відділу Трацевська Л.М., використавши підготовлені слайди для мультимедійної презентації під назвою ”1 червня – День захисту дитини” і коментуючи їх.
Не залишилися в стороні і наші юннати. Так, член гуртка ”Комп’ютерна грамотність” Лавер Михайло підготував вірш Василя Симоненка ”Ти знаєш, що ти людина…” А юні ентомологи перед учасниками заходу розіграли ситуацію, у якій діти недоречно заявляють про свої права. З допомогою казкових персонажів - Червоної Шапочки та Вовка, Буратіно і Кота Базиліо із Лисицею Алісою, Попелюшки з мачухою, для того, щоб діти краще зрозуміли зміст деяких статей, були інсценовані три ситуації, в яких порушувалися права героїв. Ваше завдання – визначити, чому той чи інший герой неправий. І діти активно відповідали правильно на це запитання.

Дуже сподобалася нашим юннатам гра ”Давайте говорити один одному компліменти…”, суть якої зводиться до того, щоб з допомогою чарівного клубочка ниток сказати своєму сусідові комплімент або щось приємне в його адресу. Всі учасники заходу взяли участь у цій грі, навіть педагоги.

Завершився виховний захід словами пісні Булата Окуджави ”Давайте восклицать, друг другом восхищаться…”. А юннатка гуртка ”Юні ентомологи” Марія Плющ чудово виконала пісню про дитинство ”Карнавал”.
На останок хочеться побажати, щоб всі наші діти зрозуміли, що людина повинна жити прекрасним, повним надій і сподівань життям. Де б вони не були, ким би вони не стали, вони повинні знати свої права та обов’язки і бути Людиною.

Любов ТРАЦЕВСЬКА,
методист відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

читати всі новини