Останні новини
 

Новини

16.12.2012
Незвичайна екскурсія до надзвичайного об’єкту!

В переддень Дня Збройних Сил України юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді побували на навчально-пізнавальній екскурсії у закарпатських рятувальників. Метою цієї екскурсії було ознайомлення юннатів із роботою рятувальної служби в Закарпатті.
[ детальніше ]

08.12.2012
Тренінг «Психологія лідера» пройшов у ЗОЕНЦ

21 листопада 2012 року в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді розпочався тренінг ”Психологія лідера”. Проводять цей тренінг кваліфіковані психологи-консультанти в методі позитивної психотерапії медико-психологічного центру ”Здоров?я народу” Фурсова Сніжана – автор тренінгів та розвиваючих освітніх програм для підлітків, молоді, жінок, починаючих бізнесменів, менеджерів і Головнич Оксана – педагог-тренер.
[ детальніше ]

02.12.2012
Осіння сесія у ВЗБШ

22 – 27 жовтня ц.р. у м. Києві, Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, проводилася осіння сесія у Всеукраїнській заочній біологічній школі з метою підтримки обдарованої молоді, надання поглибленої біологічної освіти, розвитку творчого потенціалу та самореалізації творчої особистості.
[ детальніше ]

 

Випадкові фото

 

читати всі новини

17.09.2012         

ЗОЕНЦ підготував план роботи на 2012-2013 навчальний рік

5 вересня 2012 року в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулося засідання педагогічної ради. Присутні заслухали виступ директора закладу Геревича О.В. про завдання працівників ЗОЕНЦ із забезпечення організованого початку нового 2012-2013 навчального року, в якому він наголосив на пріоритетах в роботі педагогів-позашкільників, а саме – проведенні дослідницької роботи з юннатами у профільних відділах; орієнтації молодого покоління на здоровий спосіб життя; орієнтації на оптимізацію виховного простору на майбутній навчальний рік.

На підставі Програми розвитку позашкільного закладу та рішення розширеного засідання колегії управління освіти та науки Закарпатської ОДА, на якому 2012/2013 навчальний рік названо роком якісних освітніх послуг, директор ЗОЕНЦ ознайомив педагогів із щорічним збірником ”Освіта Закарпаття у цифрах і фактах”, а також переглянули відеосюжет про роботу колегії управління освіти і науки.

Друге питання порядку денного – обговорення та прийняття плану роботи ЗОЕНЦ на 2012-2013 навчальний рік. Після обговорення він був скорегований та підготовлений для погодження з обласним управлінням освіти і науки.

Традиційно про літнє оздоровлення юннатів та підсумки роботи з юннатами у літній період присутніх познайомила Шандор Ю.Ю., завідувач відділу організаційно-масової роботи. Педагогами обговорено питання відзначення ”Дня юного натураліста України” та проведення свята ”Запрошує ЗОЕНЦ” у День відкритих дверей, яке відбудеться 21 вересня 2012 року.

На завершення колектив здійснив екскурсію творчими лабораторіями, ознайомився з новинками навчальної та матеріально-технічної бази ЗОЕНЦ. На початку нового навчального року педагоги закладу зробили спільну фотографію їхнього колективу.

Любов Трацевська,
методист відділу організаційно-масової роботи

читати всі новини