Останні новини
 

Новини

16.12.2012
Незвичайна екскурсія до надзвичайного об’єкту!

В переддень Дня Збройних Сил України юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді побували на навчально-пізнавальній екскурсії у закарпатських рятувальників. Метою цієї екскурсії було ознайомлення юннатів із роботою рятувальної служби в Закарпатті.
[ детальніше ]

08.12.2012
Тренінг «Психологія лідера» пройшов у ЗОЕНЦ

21 листопада 2012 року в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді розпочався тренінг ”Психологія лідера”. Проводять цей тренінг кваліфіковані психологи-консультанти в методі позитивної психотерапії медико-психологічного центру ”Здоров?я народу” Фурсова Сніжана – автор тренінгів та розвиваючих освітніх програм для підлітків, молоді, жінок, починаючих бізнесменів, менеджерів і Головнич Оксана – педагог-тренер.
[ детальніше ]

02.12.2012
Осіння сесія у ВЗБШ

22 – 27 жовтня ц.р. у м. Києві, Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, проводилася осіння сесія у Всеукраїнській заочній біологічній школі з метою підтримки обдарованої молоді, надання поглибленої біологічної освіти, розвитку творчого потенціалу та самореалізації творчої особистості.
[ детальніше ]

 

Випадкові фото

На мурах старого замку

 

читати всі новини

16.12.2012         

Незвичайна екскурсія до надзвичайного об’єкту!

В переддень Дня Збройних Сил України юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді побували на навчально-пізнавальній екскурсії у закарпатських рятувальників. Метою цієї екскурсії було ознайомлення юннатів із роботою рятувальної служби в Закарпатті. Спеціалісти аварійно-рятувального загону показали нашим юннатам спеціальну техніку для рятування людей в надзвичайних ситуаціях. Це - і надувні гумові човни, і спецавтомобілі, і катери на надувних подушках. Демонстрували розрізання металу спеціальними ножицями, а також апарат для дихання в задимленому приміщенні.


В навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області фахівці провели заняття на тему ”Заходи безпеки дітей”, продемонстрували практичні прийоми під час рятування потерпілої людини, надання першої медичної допомоги при артеріальних та венозних кровотечах, а також те, як правильно одягати та знімати костюм хімічного захисту. Всі учасники екскурсії вправлялися у одяганні індивідуального засобу захисту людини – протигазу.

На завершення перед юннатами виступив учасник бойових дій в республіці Афганістан – полковник Володимир Петрович Куло, який розповів про афганську війну, про закарпатців-афганців і привітав хлопців із Днем Збройних Сил України, побажав майбутнім солдатам бути гідними захисниками свого народу.

Любов Трацевська,
методист відділу організаційно-масової роботи

читати всі новини